Çalışma saatleri içerisinde bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
0312 243 03 02

Kazım Karabekir Mahallesi, 2042. Sk. 13/a, 06790 Etimesgut/Ankara

Sosyal Medya Adreslerimizi Takip Edin

Firmamızla ilgili duyuru ve bilgileri hızlıca öğrenmek için bizi takip edin.

Üste Git

İN SİNK ERATOR ANKARA SATIŞ & SERVİS YETKİSİ

InSinkErator Hakkında

InSinkErator, evsel ve ticari kullanıma yönelik Yemek Atığı öğütücülerinde ve anında sıcak su cihazlarında dünyanın en büyük imalatçısıdır. Bu öykü, 1927 yılında gıda öğütücünün John W. Hammes tarafından bulunmasıyla başladı ve onu 1938 yılında InSinkErator Şirketi’nin kurulması izledi. Hammes, kendini kaliteye adamış, sürekli olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler yaratan ve geliştiren bir şirket ve marka kurdu.

1967 yılında InSinkErator, teknolojinin ve mühendisliğin biraraya getirilerek sanayi, ticaret ve tüketim piyasalarındaki müşterilere yenilikçi çözümler sunulmasında dünya lideri olan Emerson Electric Co. tarafından satın alındı. Bu satınalma işlemi, InSinkErator markasının gücünü ortaya çıkardı ve bu kategorideki öncülüğünü sürdürmesine yardımcı oluyor.

Emerson Hakkında

ABD, Missouri, St. Louis merkezli olan Emerson, kendi ağ gücüyle, proses yönetimiyle, endüstriyel otomasyonuyla, iklimlendirme teknolojileriyle ve aletleriyle, saklama işleriyle teknolojinin ve mühendisliğin biraraya getirilerek sanayi, ticaret ve tüketim piyasalarındaki müşterilere yenilikçi çözümler sunulmasında dünya lideridir. 2011 mali yılındaki satışlar 24 milyar dolar olmuştur.

İhtiyacınıza yönelik en uygun cihaz seçiminiz için bizimle iletişime geçiniz.
CİHAZINIZ SİZE GELSİN; İSTEDİĞİNİZ ZAMAN CİHAZINIZI GETİRİP KURULUMUNU AYNI ANDA YAPIYORUZ, SİZE KEYFİNİ SÜRMEK KALIYOR.

Paylaş
Yorum Yok
Yorum Ekle